مرکز خرید و فروش انواع کرتین والز
خانه / پنجره های کرتین وال / فروش پنجره های کرتین وال به قیمت درب کارخانه

فروش پنجره های کرتین وال به قیمت درب کارخانه

قیمت پنجره های کرتین وال به درب کارخانه، بسیار ارزان و مناسب می باشد. امروزه فروش انواع پنجره های کرتین وال در کشورمان افزایش یافته است و ساختمان ساز های زیادی برای زیبایی نمای ساختمان از این پنجره ها استفاده می کنند‌.

فروش پنجره های کرتین وال به قیمت درب کارخانه

از پنجره های کرتین وال به چه منظور استفاده می شود؟

از پنجره های کرتین وال به چه منظور استفاده می شود؟اجرای نمای کرتین وال برای برج ها و پاساژ ها‌ کارایی بسیار زیادی داشته است. از پنجره های کرتین وال به منظور زیبایی دو چندان برج ها استفاده می شود‌.

نمای کرتین وال، هدف اصلی نگه داشتن هوا و آب در خارج از ساختمان است ، که در اصل به عنوان یک بافر و یک عایق عمل می کنند.  ساختمانهایی که دارای دیوارهای پرده ای هستند ، نگهداری از آنها ساده تر (و مقرون به صرفه تر) خواهد بود ، و به طور کلی دوام بیشتری خواهند داشت ، زیرا این ساختمان محافظ اضافی ساخته شده است.

 یک نمای کرتین‌وال در نظر ندارد ثبات سازه را فراهم کند ، اما باعث کاهش کلی نوسان ساختمان می شود و بدین ترتیب سازه را ایمن تر می کند.  دیواره پرده با پراکندگی نیروی جنبشی در کل قاب و ساختار قادر به ایجاد هرگونه فشار در ساختمان است.  به طور کلی ، این ساختمان را به وجود می آورد که احتمال تحمل بادهای زیاد را دارد.  کاهش تراکم ساختمان به ویژه در ساختمان های بلندتر مفید است و همچنین می تواند باعث راحتی بیشتر ساختمان ها برای ساکنان شود.

 نماهای کرتین وال  بر این قادرند با عمل به عنوان سد سرعت انتشار آتش را بین کفها کاهش دهند و از انتقال آسان آتش در سطح ساختمان جلوگیری کنند.  این امر می تواند به ویژه در ساختمان های بلندتر اهمیت داشته باشد ، جایی که آتش در غیر این صورت می تواند به سرعت به سمت بالا گسترش یابد.

قیمت روز پنجره های کرتین وال در کشور

قیمت روز پنجره های کرتین وال در کشورقیمت پروفیل کرتین وال و پنجره های آن در کشور دارای ثبات نبوده و دچار تغیبراتی خواهد شد.  هنگامی که به درستی از لعاب و لعاب استفاده شود، پنجره های کرتین وال نیز راندمان حرارتی ساختمان را به شدت بهبود می بخشند.  به عنوان لایه دیگری از مواد در داخل ساختمان ، دیوارهای پرده قادر به تثبیت دمای داخل هستند و هزینه های عملیاتی ساختمان را کاهش می دهند.  لعاب اضافی می تواند باعث کاهش اشعه ماوراء بنفش شود ، که باعث می شود آیتم های داخل ساختمان به سرعت محو نشود یا از بین برود.

 ظاهر و جذابیت 

 امروزه نماهای کرتین وال از بسیاری از ساختمانها انتظار می رود ، نه تنها به دلیل مزایای عملی بی شماری که به دلیل ظاهر آنها وجود دارد.  یک دیوار پرده جلوه ای تمیز ، پیشرفته و منحصر به فرد به خود می بخشد ، که اکنون با طراحی مدرن همراه است.  در بسیاری از مناطق ، دیوارهای پرده تنها نوع دیواری است که در برابر آسمان شهر دیده می شود.

 بیشتر ساختمانهای مدرن دارای نمای کرتین وال هستند ، زیرا مزایای بی شماری وجود دارد.  اما همچنین روشهای زیادی برای نصب یک دیوارپوش پرده وجود دارد که برخی از آنها بهتر ، سریعتر و مقرون به صرفه تر هستند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

دیدگاهتان را بنویسید