مرکز خرید و فروش انواع کرتین والز
خانه / نمای ساختمان شیشه ای / قیمت نمای ساختمان مدرن شیشه ای

قیمت نمای ساختمان مدرن شیشه ای

با توجه به پیشرفت هایی که در صنعت ساخت و ساز به وجود آمده است، به همان نسبت که محیط داخلی ساختمان، به جهت تزیین، مهم و اساسی می باشد، زیبایی بیرونی ساختمان هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نمای بیرونی هم به صورت سنتی وجود دارد و هم به شیوه مدرن تزیین می شود. نمای ساختمان مدرن شیشه ای، یکی از جدیدترین نماها می باشد. قیمت نمای ساختمان مدرن شیشه ای، توسط تولید کنندگان تعیین می شود.

قیمت نمای ساختمان مدرن شیشه ای

نمای ساختمان مدرن شیشه ای چیست؟

نمای ساختمان مدرن شیشه ای چیست؟ ساختمان ها همانطور که به تزیینات داخلی احتیاج دارند، نمای بیرونی و تزیینات آن هم برای یک ساختمان بسیار مهم می باشد. نمای بیرونی ساختمان ها می تواند هم سنتی و هم مدرن بوده و یا تلفیقی از نمای سنتی و مدرن باشد‌. نمای ساختمان شیشه ای یکی از جدید ترین و شیک ترین انواع نماها می باشد. وقتی بیشترین قسمت یک نما، از شیشه تشکیل شده باشد، به آن نما، نمای شیشه ای می گویند.

برای ساختن یک نمای مدرن شیشه ای، از شیشه های معمولی استفاده نمی شود زیرا آن ها در برابر، سرما و گرما مقاومت کمی داشته و می شکنند. نماهای شیشه ای بسیار محکم و مقاوم می باشند و مانند یک عایق عمل می کنند. این شیشه ها از جنس های مخصوصی هستند که صدای محیط را از خود عبور نمی دهند. این محصولات پر کاربرد و شیک، دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و در رنگ ها و مدل های فراوانی دیده می شوند.

نمای ساختمان شیشه ای، در برابر نماهای دیگر سنتی و مدرن، دارای دور ریز کمتری می باشد ولی نماهایی که بر روی آن ها با سنگ و چوب کار می شود، اضافات زیادی دارند. نمای شیشه ای مدرن بیشتر برای بناهای اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. اما اگر برای بناهای مسکونی مورد استفاده قرار گیرند، باید شیشه را به همراه سنگ و یا وسایل دیگر تلفیق کرده و از آن استفاده کنند. با این کار ضمن این که به نما، شخصیت و زیبایی می دهند، نما صاحب پوشیدگی هم می باشد. ساختمان هایی که در آن ها از شیشه زیاد، استفاده می شود، می توانند از نور و انرژی خورشید استفاده بیشتری ببرند‌.

فروش نمای ساختمان مدرن شیشه ای

فروش نمای ساختمان مدرن شیشه ای نمای مدرن شیشه ای یکی از بهترین و زیبا ترین انواع نما ها می باشند که از آن در بناهای تجاری و اداری، استفاده می شود. این نماها به دلیل استفاده زیادی که دارند، به صورت انبوه تولید شده و در اختیار صاحبان صنایع ساخت و ساز قرار می گیرد. فروش نمای ساختمان مدرن شیشه ای، توسط تولید کنندگان آن صورت می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02633500888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی - ساختمان دیبا

مطلب پیشنهادی

طراحی انواع نمای ساختمان مدرن شیشه ای

طراحی انواع نمای ساختمان مدرن شیشه ای امکان دستیابی به ساختمان های با ظاهری زیبا و شکیل را برای ساکنین و مراجعه کنندگان آن فراهم می آورد. انجام چنین پروژه های م

دیدگاهتان را بنویسید