مرکز خرید و فروش انواع کرتین والز
خانه / شرکت های نمای خشک / بهترین شرکتهای اجرا کننده انواع نمای خشک

بهترین شرکتهای اجرا کننده انواع نمای خشک

نحوه خلقت انسان طوری است که به سمت زیبایی ها گرایش دارد و مدام به دنبال تغییر و نوسازی زندگی و محیط اطرافش می باشد . دوست دارد خانه اش محیط اطرافش محله اش محل کارش و شهرش و حتی گردشی که می رود جاهای زیبایی باشد و از نمای آنجا لذت ببرد شرکتهای نمای خشک با نورپردازی در این نما زیبایی دوچندان می کنند. این امر مستلزم بهترین شرکتهای اجرا کننده انواع نمای خشک می باشد تا با تجهیزات نما  خشک و قیمت نمای خشک که مناسب است کار با کیفیتی به شما تحویل دهند . 

بهترین شرکتهای اجرا کننده انواع نمای خشک

منظور از نمای خشک چیست؟

منظور از نمای خشک چیست؟انسان از قدیم همیشه نوعی به خانه اش نما می داد با توجه به امکانات روز دنیا اوایل خانه ها را با کاه گل نما می دادند که به نوبه خود بسیار زیبا بود در تابستان هوای خنکی را برای صاحب خانه به ارمغان می آورد اما به خاطر اینکه هر سال باید نوسازی می شد هزینه وو قت زیادی اتلاف می شد از این رو به نماهای سیمانی روی آوردند که سیمان سفید هم زیبا بود.

ولی از آنجا که به دنبال مد روز پیش می رویم دیگر این نماها کارایی لازم را ندارند باید از نماهای سنگی کاشی سرامیکی آجری شیشه  استفاده کرد تا جلوه زیبایی داشته باشند و همچنین با استاندارهای روز دنیا مطابقت داشته باشد. پس می توانیم از نماهای خشک استفاده کنیم. 

منظور از نمای خشک چیست؟ در نمای خشک دیگر احتیاج به ملات و سیمان نمی باشد و از گیره و چسب استفاده می شود که بسیار مقرون به صرفه است چه از لحاظ انرژی و همینطور قیمت کمتر است. تجهیزات نما خشک  مصالح خشک سنگ ورق کامپوزیت شیشه کاشی اجر سفالین سرامیک خشک گیره و چسب  می باشد که شرکتهای نما خشک از ان استفاده می کنند. 

قیمت اجرای انواع نمای خشک در کشور

قیمت اجرای انواع نمای خشک در کشورنماهای خشک بیشتر در ساختمان های بلند سرویس های بهداشتی بیمارستانها آزمایشگاه ها بوستان ها اماکن ورزشی استفاده می شود که کارایی بسیار بالایی دارد.

ویژگی هایی دارد که از ان جمله می توان مواردی را ذکر کرد:

سرعت اجرای کار بسیار پایین می باشد کیفیت کار بالا است در عمر ساختمان تاثیر زیادی دارد از اتلاف انرژی جلوگیری می کند با استفاده از فوم های دو سانتی که پشت کار استفاده می کنند عایقی ساخته  می شود در برابر صدا گرما و سرما در امان خواهید بود.

در این روش فونداسیون ساختمان سبک تر می شود که این امر می تواند در برابر زلزله امر مهمی محسوب شود. برای ساختمان های بلند که کار را برای کارکنان سخت می کند نمای خشک سرعت بالا و امنیت بیشتری دارد.

از ویژگی شاخص این کار قابل تعویض بود ان می باشد برای اینکه بتوانید با مد روز دنیا پیش بروید یا از نمای ساختمان خسته شدید با کمترین قیمت اجرای انواع نما می توانید ان را تعویض یا  تعمیر کنید برای این که کاری بی عیب و نقص داشته باشید با خیالی آسوده کار را به شرکتهای خصوصی نمای خشک بسپارید تا از زیبایی خانه تان لذت ببرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

دیدگاهتان را بنویسید